Leergang Inclusief Meesterschap en Dienend Leiderschap 15 september
di 15 sep
|Amsterdam
Leer vanuit diverse invalshoeken naar inclusief meesterschap te kijken. In deze innovatieve leergang geven bekende experts en sprekers uit de wetenschap en organisaties workshops en oefeningen op inclusief leiderschap. Zij verbinden dit aan de context van de leiderschapsopgave binnen organisaties.


Tijd en locatie
15 sep 2026, 09:00 – 10 mrt 2027, 17:00
Amsterdam, Javakade 766, 1019 SH Amsterdam, Nederland
Over de Leergang
Beleid open inschrijving:
Minimaal aantal deelnemers is 20. Maximaal aantal deelnemers is 24. Als de leergang het minimaal aantal inschrijvingen niet bereikt, zal de leergang geannuleerd worden.
Prijs:
Op aanvraag, Overnachting mogelijk.
Leergang data 2026
Module 1: 15 september
Module 2: 16 september
Module 3: 10 november
Module 4: 11 november
Module 5: 19 januari
Module 6: 20 januari Module 7: 9 maart
Module 8: 10 maart
Iedere module vindt plaats in Amsterdam, van 09:00 tot 17:00. Locatie gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer en de auto.
Planning
8 uurMODULE 1: Kansengelijkheid, diversiteit en Inclusie in relatie tot onze leef- en systeemwerelden.
8 uurMODULE 2: Kansengelijkheid, diversiteit en Inclusie in relatie tot onze leef- en systeemwerelden.